dsound.lt

Skirtingų medžiagų naudojimas ir priežiūra

0 18

Kasdienybėje tenka susidurti su labai daug audinių. Juos tenka ir nešioti – juk kiekvienas rūbas džiugina skirtingomis kombinacijomis. Taip pat su audiniais ir medžiagomis susiduriama vonios kambaryje, miegamajame bei kituose namų kambariuose. Rankšluosčiai, užuolaidos, skudurėliai, kilimai ir daugelis kitų gaminių yra gaminami iš vienokio ar kitokio audinio. Net tekstilė viešbučiams gali būti iš įvairiausių medžiagų. Visgi tam, kad pavyktų geriausiai pasirūpinti turimais gaminiais, reikia nepamiršti jais tinkamai pasirūpinti. Netinkama priežiūra gali juos greitai sugadinti ir sutrumpinti jų tarnavimo laiką. Dėl šios priežasties labai gerai gebėti atskirti tam tikras medžiagas, jų mišinius ir pradėti skirti daugiau dėmesio priežiūrai.

Linas yra natūralaus audinys, pagamintas iš linų, pavyzdys. Linas yra stebėtinai lengvas ir kvėpuojantis audinys, kuris vėsina karštesnėje temperatūroje ir, kaip ir medvilnė, gali būti skalbiamas skalbimo mašinoje. Lino rūbai, galbūt, nėra kiekvienam patogus variantas, tačiau tokia tekstilė viešbučiams net labai priimti – lino patalai kai kuriems sukuria puikios pridėtinės vertės ir gali būti puiki interjero puošmena, jei yra naudojama kokiems nors akcentams. Valykite lino audinį šiltame vandenyje. Naudokite vidutinio karščio nustatymą džiovyklė.

Iš kašmyro gaminami vieni patogiausių megztinių ir šalikų, nes šis audinys yra pagamintas iš natūralaus pluošto. Kašmyrą geriausia valyti sausu valymu, kad jis būtų kuo mažiau pažeidžiamas. Jei tai nėra galimas pasirinkimas, apsvarstykite galimybę plauti šį audinį rankomis su švelniais plovikliais. Džiovinimo mašinos gali audinį sugadinti, todėl jų reikėtų vengti.

Šilkas – prabangi tekstilė viešbučiams ar bet kokiai kitai pramonei, nes tai gana brangus audinys. Jis yra išskirtinis, tačiau yra gana sunkiai valomas. Šis natūralus pluoštas yra viena iš seniausių pasaulyje tekstilės ir drabužių medžiagų. Valant šilką, būtinai laikykitės drabužių etikečių. Valykite kuo daugiau sausai. Jį taip pat galima plauti rankomis, tačiau geriausia naudoti švelnius valymo produktus. Norint išdžiovinti šilko drabužius, susukite juos į rankšluostį, kad išspaustumėte drėgmę, ir pakabinkite, kad nudžiūtų.

Natūrali vilna yra austa iš gyvūnų kailio, kuris yra puikus natūralus izoliatorius ir tikrai lengvai dažomas į daugybę skirtingų spalvų. Vilnos audinį reikia valyti sausai, tačiau, atsižvelgiant į etiketę, juos galima skalbti rankomis vėsiu vandeniu. Drabužiai, pagaminti iš pamušalo vilnos, geriausiai atrodo sausai valant kartą per mėnesį.

Komentarai
Kraunama...