dsound.lt

Šaltis vargina rankas: ką daryti?

0 8

Šaltas oras veikia odą, todėl nieko keisto, kad dažnai tenka susidurti ir su sausėjančiomis rankomis, kurios gali pradėti skeldėti, raudonuoti, jei nebus tinkamai prižiūrimos. Šaltuoju sezonu yra gausybė būdų rankomis pasirūpinti tinkamai, tačiau daugeliu atveju ši zona visai pamirštama. Jei jau pastebite pirmuosius požymius, kad rankoms reikia daugiau dėmesio, reikalingi tiek rankų kremai, tiek didesnės atsargumo priemonės. Nesirūpinant rankų oda, galima susidurti su priešlaikiniu odos senėjimų – taigi, rankos irgi gali greitai išduoti tikrąjį jūsų amžių. Kaip jomis tinkamai pasirūpinti?

Pirmiausia, labai svarbūs tinkami rankų kremai, kurie savo sudėtyje turi reikalingų odai vitaminų. Jie padeda greičiau atsigauti, gydo, apsaugo nuo uždegimų ir šalčio. Tokių parduotuvėse tikrai galima rasti daug, tačiau ar visi jie veiksmingi? Dažnai išsirenkami gana pigūs variantai tikint, kad rankoms tikrai nebūtina pirkti gero ar brangaus kremo, nes joms tinka bet kas. Tikrai ne viskas, kas parduodama parduotuvėse gali turėti geros įtakos ir būti veiksmingi. Norint įsitikinti, kad kremas geras, verta paskaityti sudėtį. Svarbu, kad būtų ne tik vitaminų, ir aliejų, kurie maitina oda. Vengti reikėtų alkoholio ir kvepalų – tai ingredientai, kurie labai sausina odą, todėl net jei ir būtų sudėtyje daug puikių vitaminų, jų veiksmingumas galėtų būti užgožtas. Verta suprasti, kad kai kuriems užtenka lengvo kremo, kuris padeda išlaikyti rankas geros būklės, o kai kuriems reikia labai riebaus varianto, kuris puoselėtų itin lengvai šalčio ir kitų veiksnių paveikiamas rankas. Rankų kremai, kaip ir veido, gali būti labai skirtingi, tad verta atrasti sau tinkamiausią variantą.

Deja, bet turint kremą, reikia nepamiršti, kad prireiks ir kitokių apsaugos priemonių. Tikrai nėra geras variantas saugoti rankas išeinant į lauką be pirštinių, kai temperatūra yra labai žema. Taip jos greitai paveikiamos žvarbaus oro, todėl išsausėjimas garantuotas. Toks nesisaugojimas gali greitai įtakoti ir odos skeldėjimą, kuris yra skausmingas ir nemalonus, o ir puoselėti odą tokiu atveju būna sunkiau. Daug lengviau tinkamomis priemonėmis ir apsauga užkirsti kelią bet kokiems nemalonumams, kurie gali įvykti.

Komentarai
Kraunama...