dsound.lt

Patarimai norintiems naudoti įdegio kremus

0 9

Visiems puikiai suprantama, jog per didelis saulės spindulių kiekis gali neigiamai paveikti odą, tačiau mėgautis norimu atspalviu galima ir pasitelkus į pagalbą visai kitokius būdus. Savaiminio įdegio kremai tampa bene geriausia alternatyva saulės spinduliams bei kitiems žalingiems būdams įdegti. Atradus kokybiškas priemones, užtikrinsite, kad odai nekenkiama. Visgi tik pradedantiems tokius kremus naudoti, labai lengva suklysti. Įdegio kremai gali sukurti tobulos odos įvaizdį, tačiau netinkamai naudojant ar nemokant dailiai užtepti, galima likti su ne itin gražiais dryžiais ar dėmėmis. Taigi, jei dar niekuomet nenaudojote ar neseniai pradėjote pažindintis su tokio tipo kremais, verta pasinaudoti keliais patarimais, kurie padės mėgautis dailia oda.

Pirmiausia svarbu paruošti savo odą tinkamai tam, kad įdegio kremai ant odos skirstytųsi tvarkingai ir sklandžiai. Nušveitus kūno odą galima užsitikrinti, kad ji bus lygi ir švelni. Geriausia to nedaryti tą pačią dieną, geriau nušveisti odą dieną prieš. Svarbu tuo pačiu atkreipti dėmesį ar kūno oda nėra išsausėjusi, galbūt, pamaitinti reikia tam tikras zonas, kuriose vėliau įdegio kremas gali užsilikti, subėgti į išsausėjimus. Atsiradus sausesnėms vietoms, labai svarbu iš anksto jas tvarkyti, drėkinti, maitinti, jog ateityje naudojant įdegio kremą nekiltų jokių problemų. Norint tobulai įdegusios odos, dažnai tenka padirbėti.

Savaiminio įdegio kremai retai alergizuoja, tačiau su prastesnėmis priemonėmis arba turint labai jautrią odą tikrai visko gali pasitaikyti, taigi geriau jei pradžioje išbandysite kremą ant nedidelio odos ploto. Taip bus galima ne tik sužinoti ar kremas tinka, bet ir pastebėti kokia spalva išgaunama. Atsiminti verta, kad spalvą išgauti galima vis tamsesnę, jei tepamasi šiuo kremu dažniau. Kad kremas skirstytųsi tolygiai, ne visiems užtenka tik rankų, todėl kartais naudojamos kempinėlės ar kitos specialios priemonės tolygesniam paskirstymui. Tepant kremą rankomis, rekomenduojama tą daryti sukamaisiais judesiais.

Labai svarbu tik išsitepus kremu neatsisėsti kur nors ir neapsirengti, nes kol priemonė nėra išdžiūvusi ji gali nesunkiai sutepti baldus ar drabužius. Tai taip pat reikštų, jog įdegis ant kūno būtų skirtingas tose vietose, kur kremas nusivalė. Taigi, po procedūros reikėtų nudžiūti ir tik tuomet kibti į dienos darbus.

Komentarai
Kraunama...