dsound.lt

Patalynės pasirinkimas: medžiagų skirtumai

0 33

Miegamajame ir lovoje turi būti labai patogu tam, kad žmogus galėtų geriau pailsėti. Visgi be čiužinio ir pagalvės, dar labai daug įtakos turi patalynė. Ne veltui šis dalykas labai svarbus net ir viešbučiuose, kur žmonės vyksta pailsėti keliaudami. Miegant svarbu, kad kūnui nebūtų per karšta ar per šalta, tačiau oda galėtų kvėpuoti. Taip pat audinys neturi būti šiurkštus, erzinantis – taip užtikrinama, kad visa šeima gali namuose ramiai atsipalaiduoti. Šiurkštūs patalai viešbučiams gali pridaryti daug žalos, juk niekas nebenorės grįžti, jei negali išsimiegoti – taip prarandami klientai bei rekomendacijos ir geri atsiliepimai. Taigi, nesvarbu ar ieškote patalynės sau ar žadate atnaujinti viešbučio tekstilę, verta pasidomėti apie tam tikras medžiagas ir jų privalumus.

Medvilnė – natūralus, minkštas pluoštas, išaugintas iš medvilnės augalo, ilgą laiką buvo naudojamas tekstilės gaminiuose ir ne veltui. Jis yra minkštas, lengvas ir kvėpuojantis, leidžiantis cirkuliuoti orui. Šis audinys yra ypač įprastas, patvarus ir lengvai plaunamas. Dėl visų šių priežasčių minkštas medvilninis audinys vis tiek gali būti puikus pasirinkimas miego drabužiams ir patalynei. Tai yra labai gera patalynė viešbučiams, nes daugeliui medvilnė nekelia jokių problemų. Galima sakyti, jog tai yra pats universaliausias variantas tokioje situacijoje. Medvilnė taip pat džiugina kainos ir kokybės santykiu. Reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad medvilnė sugeria daug drėgmės, o tai reiškia, kad jei labai prakaituojama naktį, medvilninis audinys sulaikys drėgmę prie jūsų odos – tai gali sukelti nepatogumų ir sukurti terpę bakterijoms.

Vilna yra tekstilė, pagaminta iš natūralių avių, ožkų ar panašių gyvūnų plaukų. Galvojant apie vilna iškart galima pagalvoti apie labai didelę šilumą ir net niežėjimą, tačiau ne visos vilnos rūšys yra vienodos, kai kurios apdorojamos skirtingai ir turi visai kitokių privalumų ar minusų. Vilna puikiai izoliuoja šilumą, tačiau ar tikrai norėsis tokio audinio sau priklauso nuo prioritetų. Jeigu naktimis jums būna šalta arba ieškote patalynės žiemai – tai puikus sprendimas. Tokia patalynė viešbučiams galimai nebūtų geriausias sprendimas, nes sunku pasakyti ar tikrai daugelis žmonių mėgsta miegoti itin šiltai.

Komentarai
Kraunama...