dsound.lt

Odos priežiūra: kas svarbu kasdien?

0 29

Labai svarbi grožio rutina, jei norisi turėti dailią veido odą. Daugeliui moterų dažniausiai atrodo, jog neužtenka to, kas yra naudojama, todėl perkamos vis naujos priemonės ir viskas naudojama vienu metu. Tai dažniausiai nėra geras būdas pagerinti odos būklę. Naudoti ne vieną liniją, ne tą patį gamintoją tikrai nėra nieko blogo, tačiau jei naudojami 5 skirtingi kremai, kaip žinoti, kuris iš tiesų yra veiksmingas. Pirmiausia visuomet didelis dėmesys turi būti skiriamas veido odos tipui – sausą odą turinčios moterys turi rinktis tai, kas yra pritaikyta sausai odai. Lygiai taip pat yra su normalia, mišria ir riebia oda. Tuomet išbandant priemones, reikėtų gerai atsižvelgti į jų sudėti ir suprasti ar ji jums tinka. Kai kurie ingredientai gali alergizuoti, tad jeigu jau žinote kas gali iššaukti nemalonių reakcijų, produktų su tokiu ingredientu geriau nepirkti. Jei vis dar neradote sau tinkamų veido odos puoselėjimo priemonių, puikių produktų rasite https://goldbeautyline.lt. Išsirinkus tinkamas priemones, veido oda jums tikrai padėkos.

Svarbu nepamiršti ne tik kremo, serumų, veido kaukių, bet ir odos valymo. Jis itin svarbus kasdien – vakarais ir rytas odą nuvalyti tam skirta priemone būtina, kad užtikrintumėte, jog likę nešvarumai nesukels odos problemų, bėrimų ar spuogelių atsiradimo. Valyti odą kasdien galima su lengvomis priemonėmis, visiems odoms tipams tiks micelinis vanduo, kuris labai efektyviai ištraukia visus nešvarumus iš odos. Su juo odą valyti galima ir toms moterims, kurios turi itin jautrią odą. Ne visiems tinkamas, tačiau labai efektyvus kovotojas su nešvarumais, kuris padeda veido odai atsinaujinti ir visuomet atrodyti puikiai yra rūgštinis prausiklis. Tai puiki priemonė, kai turima spuogelių ar veido oda yra itin riebi. Žinoma, geriausia šią priemonę rinktis konsultuojantis su specialistu.

Veido odos apsauga itin rūpi tuomet, kai ateina šiltasis sezonas. Kad ir kaip norisi įdegti ir mėgautis tamsesniu odos atspalviu, tai be galo kenkia odai, ypač veido. Taigi, nepamirškite teptis kremu, kuris saugo odą nuo nudegimų, kenksmingų saulės spindulių.

Komentarai
Kraunama...