mmu.lt

Kuo naudingi soliariumų kremai?

0 52

Soliariumai yra gana populiarus būdas džiaugtis puikiu įdegiu, tačiau labai dažnai aptarinėjant šią temą galima pastebėti ne itin geros nuomonės. Vieni džiaugiasi galimybę gauti vitamino D, kai lauke saulė nešviečia, kiti tikina, kad tai labai odai kenkianti technologija, dėl kurios gali atsirasti didesnė tikimybė susirgti vėžiu. Be abejonės, per dažnas ir per ilgas deginimasis saulėje ar soliariume gali būti žalingas, juk viskas, ko yra per daug gali būti nesveika žmogaus organizmui, todėl visuomet reikia atrasti geriausią balansą. Visgi tam, kad būtų galima džiaugtis dailia oda, reikia nepamiršti ją puoselėti. Kadangi tiek saulė, tiek soliariumai gali turėti ir ne pačios geriausios naudos, būtina pagalvoti apie prevenciją ir pasiryžus dažniau ten apsilankyti, pagalvoti kaip apsaugoti odą, kad iš tokio deginimosi pavyktų išpešti kuo daugiau naudos.

Soliariumų kremai tikrai puikūs pagalbininkai kiekvienam žmogui, kuris mėgsta įdegį. Visų pirma, jie gali paskatinti įdegį, todėl pasirinktas laikas soliariume bus kur kas efektyvesnis. Dažnai patys kremai suteikia šiokį tokį atspalvį, todėl galima pasidžiaugti ir dailesniu rezultatu. Be abejonės, deginimasis labai dažnai susijęs su odos pasausėjimu. Vienos tą gali labiau pastebėti, kitoms moterims tai gali ir nepasimatyti, tačiau odos drėkinimas labai svarbus ir tikrai visuomet bus naudingas. Taigi, deginantis soliariume, svarbu, jog oda būtų tinkamai paruošta. Soliariumų kremai pasirūpina, kad prieš procedūra būtų gaunamos visos reikalingos odai medžiagos. Be abejonės, puikus drėkinimas ir maitinimas užkerta kelią odos senėjimui, todėl galima ilgiau džiaugtis jaunatviškai atrodančia oda.

Kai kurie soliariumų kremai džiugina ir tuo, kad suteikia galimybe įdegiu mėgautis ilgiau, taigi norinčioms ilgiau išliekančio atspalvio, tikrai su kremais bus lengviau jį išlaikyti. Be abejonės reikia nepamiršti, jog pernelyg dažnai lankantis soliariumuose ir neatradus balanso, galima odai labai pakenkti. Jeigu norisi itin tamsiai įdegti ir tam reikia labai daug laiko soliariumuose, labiau rekomenduoja rinktis savaiminio įdegio kremus, kurie padės džiaugtis norimu atspalviu kitokiu būdu. Svarbiausia visuomet galvoti apie odos būkle, įdegis neturėtų būti prioritetas, tačiau atradus balansą viskas yra suderinama.

Komentarai
Kraunama...