dsound.lt

Krioterapija: ką verta apie ją žinoti?

0 7

Procedūrų grožiui šiais laikais tikrai netrūksta, tačiau tobulėjant mokslui galima pastebėti, jog atsiranda vis geresnių būdų kovoti su odos senėjimų, įvairiausiomis pigmentinėmis dėmėmis, randeliais ir daugeliu kitų problemų, kurios gali pakenkti vaizdui veidrodyje. Tarp įvairiausių veido valymų, odos masažų, ultragarsinių procedūrų ar seansų su adatėlėmis dabar pastebimi ir krioterapijos aparatai. Nors ne visiems ši naujiena girdėta ir kai kuriuos gali išgąsdinti visiškai nieko nesakantis pavadinimas, jau galima atrasti naudingos informacijos, kuri apie šį aparatą ir jo suteikiamą efektą pasako daugiau. Iš pradžių gali būti nedrąsu išmėginti ne visai gerai suprantamą procedūrą, tačiau pasidomėjus daugiau, tikri galima susivilioti, kai privalumų yra tiek daug.

Krioterapijos aparatai leidžia džiaugtis jaunatviškesne išvaizda ir tai yra vienas didžiausių pliusų, kurį moterys gali įžvelgti. Odos lyginimui, spindesiui ir daugeliui kitų tikslų naudojama krioterapija yra labai veiksminga. Kyla klausimas kas išvis yra ši procedūra ir kokių pojūčių bei patirčių galima joje tikėtis? Greičiausiai bus tikrai neįprasta tiems, kurie itin daug procedūrų nėra bandę, nes krioterapijos aparatai turi pagrindinį veiksnį, kuris gerina odos būklę ir tai yra šaltis. Šaltis leidžia ne tik atnaujinti odos būklę, bet ir tam tikrų odos darinių šalinimui ar net kai kurių ligų išgydimui.

Gana ilgą laiką daugelis manė, kad šaltis yra tinkamas kovoti su įvairiausiomis karpomis ar kitais dariniais, kurie gali atsirasti ant odos, tačiau pastaruoju metu įžvelgiama daug įvairiausios naudos odai, kuri nesusijusi su odos darinių naikinimu. Visgi tam, kad krioterapijos efektas odai būtų efektyvus ir būtų galima džiaugtis jaunatviškesne oda bei gražesniu veido ovalu, reikia 3-5 krioterapijos procedūrų. Dažnai pirmieji rezultatai jau puikiai matomi po pirmoji, tačiau geriausiems pasiekimams reikia bet 3.  Puiku, jeigu jos yra atliekamos kas dvi savaites. Žinoma, kadangi tai gana stipraus poveikio procedūra, negalima procedūrų kurso atlikti dažniau nei du kartus per metus. Norint neilgo poveikio, kuris tiesiog džiugintų per tam tikrą šventę ar šventinį laikotarpį, galima atlikti tiesiog vieną procedūrą, o ne visą kursą.

Komentarai
Kraunama...