dsound.lt

Kosmetinė per atostogas: ką būtina turėti?

0 25

Atostogos vienas iš daugiausiai laukiamų dalykų. Karštos vasaros puikiai tinka kelionėms po užsienį, paplūdimius. Kai kurie leidžiasi kasmetiniam pasibuvimui prie jūros ar ežero. Žinoma, verta nepamiršti, jog vasara yra gana pavojinga jūsų odai, todėl būtina su savimi visuomet turėti atgaivinančių ir nuo saulės spindulių apsaugančių priemonių. Vasaros kosmetinė tikrai labai skiriasi nuo žieminės, kadangi naudojami kiti produktai, lengvesnės tekstūros priemonės. Greičiausiai būtiniausias produktas yra apsauginis kremas nuo saulės, tačiau sąraše prie jo puikuojasi ir kitos priemonės, kurios tikrai atostogų metu privalo būti jūsų kosmetinėje. Daugelį jų galima rasti www.kosmetikosparduotuve.lt parduotuvėje.

Drėkinti odą reikia nuolat, galima sakyti, visus metus, tačiau vasaros kelionės, ypač, jei saulės spinduliai itin kaitrūs, reikia daug intensyvesnio poveikio priemonių. Taip pat per atostogas dažnai lepinamasi ir maudynėmis sūriame vandenyje. Dėl šių priežasčių veido oda smarkiai kenkia ir nors iš pradžių sunku tai pastebėti, tačiau palaipsniui atsiranda išsausėjusių, nudegusių ir susierzinusių vietų ant veido. Kad oda ne dehidratuotų, verta rankinėje turėti drėkinamųjų kaukių veidui. Žinoma, kad tepamas kaukes naudoti gali būti per sunku, nes ne visuomet būna laiko, tačiau lakštinės kaukės gali būti kuo puikiausiai panaudojamos ir automobilyje, ir lėktuve ar kitoje vietoje. Taip oda visuomet bus pasirūpinta, todėl nebus pridaroma tiek daug žalos.

Tonikas veidui yra tikra atgaiva. Jį galima turėti bet kur, nes mažas buteliukas su purškimo galimybę tikrai tilps bet kur. Tonikas dažnai turi ir drėkinančių ingredientų savo sudėtyje, todėl jis ne tik atgaivina odą, bet ir suteikia jai papildomo drėkinimo po saulės vonių. Jis reikalingas, nes kuo puikiausiai atstato odos pH apsaugo nuo spuogelių susidarymo. Taip pat tai puikus būdas palepinti odą nusivalius makiažą.

Nors ant odos karštuoju metu tepti pudros ar kitų ne itin lengvų priemonių nesinori, tačiau vandeniui atspariu blakstienų tušu pasipuošti tikrai galima. Net ir dideliam karščiui esant tokia priemonė išryškins akis ir leis pasijausti nepriekaištingai. Žinoma, jei atostogaujate prie jūros ir nuolat maudotės, makiažo dėtis tikrai nėra tikslo, tačiau visais kitais atvejais tušas puikiai tiks.

Komentarai
Kraunama...