dsound.lt

Koronavirusas: kaip dezinfekuoti automobilį?

0 43

Koronavirusas tikrai privertė visus susimąstyti dėl savo įpročių liesti įvairius paviršius ir savo veidą. Būtent tokiu būdų labai greitai virusai plinta, o sirgti tikrai nenori niekas. Pati geriausia priemonė prevencijai nuo virusų plitimo yra dezinfekcija. Dezinfekuoti reikia dažnai ir viską, ką dažnai liečiate, todėl visi paviršiai visuomet turi būti švarūs. Dabar labai išaugo dezinfekavimu užsiimančių įmonių darbo krūvis, kadangi žmonės nori užtikrinti, kad jų namuose aplinka yra nekenkianti sveikatai. Taip pat tokių paslaugų užsisako ir biurai bei kitos darbo vietos, kur būna žmonių. Daugeliui patariama nepamiršti dezinfekuoti ir automobilių, tai yra labai svarbu, nes automobilių vidus liečiamas labai dažnai, o jei vežami keleiviai, tuomet šansai susirgti išauga kelis kartus.

Užsikrėsti koronavirusu galima ne tik jei šalia esantis žmogus kosėja ar čiaudi. Labai svarbu tai, kad šis virusas plinta ir paviršiais. Jei koks nors paviršius buvo liestas sergančio žmogaus, tikėtina, jog palietus tą patį paviršių, galite labai lengvai apsikrėsti. Dėl šios priežasties labai patariama ne tik namų rankenų ir visų dažnai liečiamų paviršių dezinfekcija, bet ir automobilio. Būtina dezinfekuoti vairą, rankenėles, valytuvus, posūkių svirteles, sėdynių reguliatorius, durų kišenėles ir daug kitų dalykų, kuriuos liečiate.

Visgi automobilio paviršiai yra jautresni nei namuose esantys paviršiai, todėl ne visas priemones galima naudoti automobilio salonui valyti, tačiau dezinfekcinis skystis puikiai tiks tam, kad visi viruso požymiai būtų sunaikinti, jei tokie yra jūsų automobilyje. Prieš atliekant automobilio dezinfekciją būtina užsidėti pirštines, kaukę ir užsidėti akinius. Taip išvengsite galimo užsikrėtimo ir sėkmingai išvalysite automobilį. Po dezinfekcijos būtina automobilį išvėdinti atidarius langus. Geriausią jį palikti taip kelioms valandoms arba visai nakčiai.

Rasti dezinfekcinio skysčio ar kitų priemonių automobiliui tikrai galima ir specializuotose, ir paprastose parduotuvėse. Taip pat priemonės su kuriomis gali būti atlikta dezinfekcija nesunkiai randamos internete. Užsisakyti iš elektroninių parduotuvių nėra sunku ir, tikėtina, jog jūsų išsirinkta prekė bus pristatoma į namus, todėl nereikės niekur eiti. Taip ne tik sutaupysite laiko, bet ir nereikės rizikuoti užsikrėsti virusu išėjus iš namų.

Komentarai
Kraunama...