mmu.lt

Koks turinys yra kokybiškas Google?

0 60

Daugelis žino, jog geriems rezultatams ir pozicijoms pasiekti Google paieškos sistemoje, reikia kokybiško turinio. Deja, kartais susivokti patiems kuo tas kokybiškas turinys pasižymi labai sunku, todėl prireikia specialistų pagalbos. Žinoma, SEO darbai nėra vien kokybiško turinio kūrimas, tačiau tai tikrai svarbi dalis. Jei norite, jog jūsų svetainė būtų optimizuota nepriekaištingai, verta kreiptis į savo darbą gerai išmanančius specialistus. Visuomet jums padės www.taurusmedia.lt agentūra, jei nepavyks darbų atlikti patiems. Straipsnyje rasite informacijos apie tai ką reiškia kokybiškas turinys, kokios jo savybės.

Kad turinys skaitytųsi kokybiškas reikia padaryti tikrai daugiau nei taisyklingai rašyti. Pirmiausia itin svarbu žinoti, kad pilstymas iš tuščio į kiaurą tikrai nepadės, nes rašyti reikia remiantis faktais, teisinga bei įrodyta informacija. Žinoma, tai labai priklauso nuo to apie ką rašote, tačiau bet kokiu atveju teisinga informacija yra daug įdomesnė, nei kokia nors nuomonė. Jei tai svetainė apie kokius nors fantastinius dalykus, tuomet viskas gerai, bet kitais atvejais tariamas tvirtas ne visam neparemtam turiniui. Puiku, jeigu savo parašytus faktus paremiate ir kokiais nors duomenimis, statistikomis, tyrimais. Tuomet verta nurodyti nuorodas, iš kur buvo imta informacija. Tekste taip pat galima naudoti įvairias citatas, kurias pasakė žinomi ir autoritetą turintys asmenys, ekspertai – toks turinys bus dar kokybiškesnis.

Nepamirškite ir originalių paveikslėlių, iliustracijų. Jei naudojatės internetiniais paveikslėliais aprašinėdami savo įmonę, tai nėra labai gerai. Daug geriau, jei naudojate savo nuotraukas ar iliustracijas. Tekstas taip pat turi būti ir tinkamai suformatuotas. Nepamirškite pažymėti citatų kabutėmis, sąrašus išskirti numeriukais, tvarkingai pateikti lenteles, jei jų reikia. Nesuformatuotas tekstas daug sunkiau skaitomas.

Taip pat svarbu neprikišti daug raktažodžių – tekstas turi būti rišlus, lengvai skaitomas, taisyklingas. Raktažodžiai turi būti įdedami natūraliai ir ne per daug, kitokiu atveju turinys neatrodo kokybiškas ar malonus skaitymui. Taip pat labai gerai, jei tekstas skaldomas dalimis, pastraipomis ir yra su antraštėmis – toks tekstas būna daug aiškesnis ne tik patiems skaitytojams, bet ir Google, nes iš karto galima suprasti apie ką pastraipoje bus rašoma.

Komentarai
Kraunama...