dsound.lt

Koks domenas yra geras SEO atžvilgiu?

0 58

Pasirinkti domeno vardą gali pasirodyti visai sunkus darbas. Nors tai yra smulkmena, tačiau SEO optimizacijai tai daro didelę įtaką. Tinkamai pasirenkamas domenas tikrai prisidės prie geresnių Google paieškos rezultatų pozicijų. Taip pat nesunkus, lengvai įsimenantis domenas labiau patiks klientams, svetainės lankytojams. Žinoma, dažnai susiduriama ir su ta problema, kad daugelis norimų domenų jau yra užimti, todėl tenka pradėti kūrybinį darbą ir galvoti kas ne tik tikrų SEO, bet ir skambėtų maloniai, nebūtų per sunku parašyti. Sužinokite į ką labiausiai reikia atkreipti dėmesį kuriant naują domeną, o jeigu patarimai nepadės, tuomet visuomet verta kreiptis į tokias agentūras kaip www.taurusmedia.lt, kurios gali padėti.

Domenas turi būti trumpas – taip jis ne tik lengvai įsimins kitiems, bet ir nebus problemos jį parašyti. Taip pat trumpą domeną lengviau pritaikysite ir savo vizitinėse kortelėse. Geriausia susidaryti visų jums patinkančių, galimų ir neužimtų domenų sąrašą ir tuomet pasirinkti pati trumpiausią ten esantį domeną. Gerai, jei domenas yra susijęs su jūsų tiekiama paslauga, veikla, produktais, nes taip daug lengviau jį susieti su įmonę, tad jis būna įsimenamas daug lengviau. Taip pat labai svarbi gramatika – nedarykite klaidų ir nenaudokite lietuviškų raidžių. Sunkūs ar sunkios rašybos žodžiai taip pat turėtų būti vengtini.

Labai svarbiu optimizavimo faktoriumi yra ir raktažodis, kuris turėtų būti domeno pavadinime. Nebūtina persistengti ir domene įdėti visą raktažodžių frazę, užtenka panaudoti vieną raktažodį, kuris yra susijęs su jūsų įmonę, veikla, paslaugomis. Kartais tikrai galima pastebėti, jog labai daug domenų su jūsų pasirinktu raktažodžiu gali būti užimti, tačiau visuomet galima kūrybiškai ką nors sugalvoti arba atrasti domenų, kurie kažkada buvo užregistruoti, tačiau šiuo metu nėra naudojami.

Skaičiai ir brūkšneliai domene tikrai nėra patrauklus ar naudingas variantas. Tokių tikrai būtina vengti, nes jis netinka nei SEO atžvilgiu, nei visais kitais – tokį įsiminti ir svetainės lankytojams tikrai nebus įmanoma. Taip pat sunkesni domenai nėra lengvai pasakomi ar užrašomi, todėl kitam bandant jį nurodyti galima ne taip išgirsti, suprasti, ne taip pasakyti, kas labai viską apsunkina.

Komentarai
Kraunama...