mmu.lt

Kokios verslo dovanos tinkamos ir kokios ne?

0 143

Sugalvoti ką padovanoti mažai pažįstamiems žmonėms gana sunku, todėl ir verslo partneriams ar kolegoms rinkti dovaną tenka nemažai laiko. Visuomet siūloma pradėti iš anksto galvoti kas galėtų tikti tam tikriems žmonėms įvairių švenčių proga. Verslo partnerius, svarbius klientus tenka pasveikinti ne tik per Kalėdas, bet ir per kitas svarbias progas, todėl tenka apie dovanas pagalvoti ne kartą per metus. Kartais verslo dovanos gali būti labai prastos ir ne pradžiuginti, o įžeisti ar nuliūdinti, o tai niekam nepatinka. Jei kada nors esate gavę prastų dovanų, tuomet tikrai žinote ko geriau nedovanoti, kad nepaliktumėte partneriams prasto įspūdžio. Geriau nedovanoti visiškai niekur nepritaikomų daiktų ar juokingų dovanų, nes kiekvieno humoro jausmas skirtingas.

Atkreipti dėmesį reikėtų į tokias dovanas kaip alkoholis. Anksčiau tai buvo viena dažniausiai pasirenkamų dovanų, tačiau tai buvo prieš 20 ir daugiau metų, o tendencijos smarkiai keičiasi. Tai nėra gera tradicija, todėl verta pagalvoti apie kokias nors alternatyvas. Vyno butelius galima keisti saldumynais – graži saldainių dėžutė, kokybiškas šokoladas tikrai patiks daugeliui. Puikių skanėstų galite įsigyti https://saldireklama.lt/lt/. Čia galima pasirinkti ir puikius įpakavimus, dėžutes, kurios atrodys labai prabangiai ir dailiai. Taip ir turi atrodyti verslo dovanos – subtilumas ir paprastumas yra geriausia, ką galima sugalvoti tokiu atveju.

Vengti reikėtų ir tokių dovanų kaip kuponai. Nebendraujant artimai su žmonėmis, tikrai sunku pasakyti kokia pramoga jiems gali patikti, todėl su kuponu galima rimtai prašauti. Ganėtinai keista dovana gali būti ir loterijos bilietas. Nors paskutiniu metu tikrai žmonės juos dovanoja, tačiau versle tai visiškai netinkama dovana, kurią kitas žmogus gali netinkamai interpretuoti.

Puiku, jei sugalvojate ką nors originalaus, kas nustebintų, tačiau persistengti neverta. Jei jokių minčių nekyla, tuomet pasilikite prie paprastų, neutralių idėjų, kurios leis parodyti tinkamą dėmesį verslo partneriui, bet nesuteiks jokios priežasties įsižeisti ar dovaną ne taip suprasti. Galima pasirinkti arbatų ar kavų rinkinius, riešutų ir saldumynų dėžutes, elektrinius prietaisus, kurie praverčia biure, dailius puodelius visam biurui ar kitas praktiškas dovanas.

Komentarai
Kraunama...