dsound.lt

Kodėl atliekamos plastinės operacijos?

0 4

Daugelis puikiai supranta, kad grožis yra labai subtilus dalykas ir kiekvienas gali suvokti šį dalyką labai skirtingai. Vieniems gražios vienokios kūno formos, didesnė nosis, ilgesni plaukai, kitiems gražiau proporcingas, neišsiskiriantis veidas, ilgos kojos, didelė krūtinė. Būtent todėl ne visada žmonės yra patenkinti savo pačių išvaizda. Kai kuriais atvejais norisi kažką pakeisti, nes tai neduoda ramybės, priverčia mažiau savimi pasitikėti ir neleidžia gyventi įprasto gyvenimo. Kai kurie trūkumai gali tapti dideliais kompleksais, kurie turi daug įtakos ir psichologinei būklei, taigi, kartais tiesios sveikiau leisti sau pasikeisti. Plastikos chirurgas Vilniuje visuomet išklauso ir pataria kaip galima pakeisti kūno formas ar kokį nors veido bruožą, kuris atrodo ne itin daigiai. Vieniems gali būti reikalinga nosies operacija, kiti labiau orientuojasi į kūno kompleksus.

Dažniausiai operacijos pasirenkamos krūtims. Labai daug moterų kompleksuoja dėl krūtų dydžio ar formos, o labai dažnai pakoreguoti šią zoną norisi ir po gimdymo. Maža krūtinė tikrai gali lemti, kad nesijaučiama patogiai šiltuoju sezonu, kai apsirengiami atviresni rūbai, būnama paplūdimyje. Taip pat kai kuriais atvejais galima pastebėti, jog krūtys ne vienodos, skirtingo dydžio – tai nėra patogu, todėl plastinė chirurgija taip pat gali padėti. Krūtų didinimas implantais tinkamas ir po nėštumo, kai jos praranda savo formą, arba po jų šalinimo, jei buvo sergama krūties vėžiu. Yra labai daug atvejų, kai plastinei operacijai gali paskatinti ir tendencijos, tačiau tai netūrėtų būti priežastis keisti savo kūno – svarbiausia gerai apgalvoti ar išvis verta keistis ir tą daryti tik tuomet, kai tai iš tiesų turės įtakos pasitikėjimui, savivertei ar geresnei savijautai.

Dar vienas pasirinkimas, kuris yra puikiai žinomas tiek tarp vyrų, tiek tarp moterų – riebalų nusiurbimas. Jis atliekamas nuo įvairių sričių ir tikrai nereikia galvoti, kad galima išsiurbti visą riebalinį sluoksnį. Pašalinti galima tik tam tikrą kiekį riebalų, todėl stambūs žmonės negali labai sulieknėti. Pilvo riebalų šalinimas ar korekcija kitoje srityje yra atliekama tuomet, kai nepavyksta atsikratyti riebalų tam tikroje probleminėje zonoje.

Komentarai
Kraunama...