dsound.lt

Kaip atgaivinti savo plaukus po šaltų orų?

0 7

Žiemos metas pakenkia daugelio plaukams. Kartais žala būna dar didesnė, jei plaukams buvo skiriama ne itin daug dėmesio dar prieš šaltiems orams prasidedant. Yra begalės veiksnių, kurie dar labiau paskatina plaukus veltis, lūžinėti, išsausėti, todėl labai svarbu šaltiems orams ruoštis dar prieš jiems prasidedant, kitaip gali būti sunku juos pasaugoti. Dažniausiai nusilpsta dažomi, ypač šviesinami plaukai, kurie taip pat džiovinami džiovintuvu bei formuojami karštomis tiesinimo ar garbanojimo žnyplėmis. Visgi šiokių tokių taisyklių yra ir žiemos metu. Jeigu iki tol prižiūrėjote plaukus, reikės tik sugebėti juos tinkamai apsaugoti. Jei visgi plaukų būklė jau buvo prasta iki tol, teks imtis gaivinimo priemonių, todėl labiausiai rūpėti tūrėtų kaukės plaukams.

Apsaugoti plaukus nuo šalčio galima labai nesunkiai. Žinoma, neiti į lauką būtų labai ekstremalu, todėl jei jau ruošiatės pasivaikščioti ar keliaujate į darbą, tuomet labai praverčia kepurės dėvėjimas. Taip plaukai neveikiami tiesioginio šalčio. Tai bene pagrindinė taisyklė. Be abejonės, yra dar keli dalykai, kurie padės plaukų būklei nepablogėti. Verta pagalvoti apie serumus, kurie neriebina plaukų, tačiau suteikia jiems reikiamo maitinimo. Taip užtikrinsite, kad ir žiemos metu jie gauna visų reikiamų medžiagų jų sveikumui palaikyti.

Jei plaukų būklė jau atrodo prasta, tuomet labai svarbu keisti savo plaukų rutiną ir pradėti galvoti apie intensyvesnes priemones. Dažna klaida yra tai, kad naudojami žiemos metu netinkami šampūnai, per retai panaudojamos kaukės plaukams ir kartais net praleidžiami kondicionieriai. Taip būti netūrėtų – jei jau plaukų būklė prasta, verta rinktis drėkinančius šampūnus, kurie savo sudėtyje turi naudingų ingredientų, o ne tik aršių ploviklių. Kondicionierius yra labai svarbus ir jį naudoti būtina po kiekvieno galvos plovimo šampūnų. Labai išvargusiems plaukams rekomenduojama naudoti nenuplaunamą kondicionierių, kuris pasirūpins plaukais visos dienos metu. Įprastai kaukės plaukams rekomenduojamos bent kartą per savaitę, tačiau jei matosi, jog reikia daugiau maitinimo, tuomet jas panaudoti galima ir dažniau. Be abejonės, specialūs aliejukai, serumai ar kitos priemones, apsaugančios ir sudrėkinančios plaukų galus turi būti naudojamos kasdien.

Komentarai
Kraunama...