dsound.lt

Jaukūs namai: kaip tokius susikurti?

0 8

Kol daugelis svajodami apie jaukius namus daug dėmesio įdeda į interjero dizainą, labai svarbu suprasti, kad tai tik dalis to, kas namuose kuria jaukumą. Interjeras tikrai turi įtakos tam, kaip žmonėms atrodo jų namai, ar jie patogus, ar juose malonu būti, tačiau norint susikurti tikrą poilsio oazę, gali prireikti dėmesio ir tiems dalykams, kurie yra nematomi, tačiau yra labai svarbūs. Namuose turi būti jaukiau nei bet kur kitur, juk grįžus po darbų jose ilsimasi, taip pat čia leidžiamas laikas su šeima, augintiniais, minimos šventės ir stengiamasi pasiruošti darbingoms dienoms. Taigi, kas gali padėti susikurti tobulus namus?

Interjero dizaine svarbu rinktis tai, kas jums patinka. Taip visuomet bus malonu savo aplinkoje, tačiau kartais norimi dalykai gali nederėti tarpusavyje ir sukurti šiokį tokį chaosą. Puiku, jei chaose jums patogu, tačiau jei norisi tvarkingos aplinkos, geriausia savo idėjas ir norus pasakyti interjero dizaineriui, kuris sudėlios ir išrinks viską taip, kad norai susiderintų tarpusavyje. Daugelis namų jaukumui dažnai pasirenka ir tokius sprendimus kaip židiniai. Jie tikrai leidžia jaustis smagiau, o didelės dizainų galimybės tik paskatina atkreipti į juos dėmesį. Visgi, kartais kietu kuru kūrenti namų nesinori, nes tai ne visiems yra patogu, todėl krosnelės ir židiniai kaip variantai yra atmetami. Tokiais atvejais labai rekomenduojama nemesti savo svajonės turėti tokį įrenginį ir gerai pagalvoti ar jaukumui nebūtų tinkami biožidiniai. Tai ypatingai geras sprendimas butams, nes biožidiniams nereikalingi kaminai.

Nedaugelis apie tai pagalvoja iškart, bet jaukumą kurti padeda ir tokie dalykai kaip garso izoliacija ar net oro šviežumas. Ar tikrai jauku būti namuose, kur girdisi kiekvienas garselis iš už namo ar kito būsto? Dažniausiai norisi privatumo tiek tam, kad niekas negalėtų klausytis jūsų, tiek jums nereikėtų klausytis kitų. Taip pat ne visuomet smagu namuose, kuriuose oras negali cirkuliuoti – šviežio oro trūkumas gali turėti įtakos prastesnei savijautai, todėl rekuperacija ir yra labai naudinga visuose namuose.

Šiluma dar vienas be galo svarbus sprendimas yra tai, kaip bus apšildomi namai. Šiluma ir jaukumas yra neatsiejami dalykai, todėl reikia užtikrinti, kad namai šildomi visai šeimai priimtinu būdu, nereikalauja pernelyg daug dėmesio, kurio nesinori skirti ir atlieka savo funkciją idealiai. Vieniems patrauklesni bus dujiniai, kitiems, galbūt, elektriniai katilai.

Komentarai
Kraunama...